Do zobaczenia wiosną!!

Aktualności

Remis i zwycięstwo w kolejnych dwóch kolejkach!

• autor: mksblekitni, 2015-09-06 13:55

W VI oraz VII kolejce warmińsko mazurskiej IV ligi Błękitni zdobyli 4 punkty. 29 sierpnia bezbramkowo zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Tęczą Biskupiec natomiast wczoraj pokonali na własnym boisku Vide - Lidera rozgrywek Unię Susz 3-0! Więcej w rozwinięciu newsa!

O meczu w Biskupcu ciężko cokolwiek napisać, był to bardzo słaby mecz w wykonaniu obydwu drużyn. Było to bardzo podobne spotkanie do tego z I kolejki, gdzie na własnym boisku bezbramkowo zremisowaliśmy z Polonią Pasłęk. Dużo więcej można napisać o wczorajszym spotkaniu. Drużyna z Susza postawiła ciężkie warunki  w pierwszej połowie spotkania, w której byli bardzo bliscy zdobycia bramki. Najpierw w słupek uderzył jeden z zawodników z Susza, a jego dobitkę instynktownie wybronił Lawrenc. W 43 minucie w polu karnym gości sfaulowany został Lullies, a jedenastkę na bramkę zamienił Grzegorz Kulpaka. W drugiej połowie nasza drużyna zdominowała środek pola i swobodnie prowadziła grę. W 58 minucie Kamil Lullies otrzymał długie podanie od Pawła Przygockiego i mając dwóch obrońców na plecach obrócił się z piłką i huknął pod poprzeczke podwyższając wynik na 2-0. Trzecia bramka to zasługa indywidualnej akcji Pawła Dublanki. Nasz obrońca przechwycił piłkę na połowie boiska i docierając , aż pod pole karne oddał mocny strzał na bramkę gości, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Ostatecznie Błękitni Orneta zwyciężyli 3-0 i przed dwoma niedzielnymi spotkaniami tej kolejki jestesmy Vice - Liderem tabeli!