MKS Błękitni Orneta   Victoria Bartoszyce

2014-10-25, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

W sobotę 25 października Błękitni Orneta podejmowali na własnym boisku ostatnią w tabeli drużynę Victorii Bartoszyce.

Pierwszą groźną akcję stworzyli goście, po dośrodkowaniu z lewej strony boiska główkował zawodnik Victorii lecz znakomitą paradą popisał się Lawrenc i zażegnał niebezpieczeństwo.

W 11 minucie Błękitni obejmują prowadzenie, w zamieszaniu podbramkowym piłkę z okolic 10 metra do bramki pakuje Dariusz Wieliczko 1-0.

W 23 minucie Błękitni strzelają drugą bramkę. Dośrodkowywał Tomasz Włodarczyk lecz nikt nie zdołał przeciąć lotu piłki, a ta wpada w długi róg bramki gości i prowadzimy już 2-0.

W 40 minucie akcję lewą stroną boiska przeprowadzili gospodarze i tuż przed przerwą zdobywają kontaktową bramkę 2-1.

Po pierwszych 45 minutach Błękitni Orneta prowadzili z Victorią Bartoszyce 2-1.

W 50 minucie meczu na strzał z okolic 20 metra zdecydował się Tomasz Włodarczyk i piłka ląduje w siatce obok bezradnego bramkarza gości 3-1.

W 63 minucie spotkania Patryk Chodkowski zagrywa prostopadłą piłkę do Radosława Goździkowskiego, a ten nie myląc się w sytuacji 1 na 1 zdobywa czwartą bramkę dla naszego zespołu 4-1.

Na przestrzeni kolejnych 15 minut Błękitni mogli zdecydowanie powiększyć swój dorobek bramkowy. Doskonałe okazje do zdobycia bramki zmarnował Patryk Chodkowski oraz Radosław Goździkowski.

W 85 minucie strzałem zza pola karnego goście zdobywają swoją drugą bramkę 4-2.

Ostatecznie Błękitni Orneta pokonują Victorie Bartoszyce 4-2 i umacniają się na 4 pozycji w tabeli.

W następną sobotę nasz zespół czeka wyjazdowe spotkanie w Braniewie gdzie przyjdzie nam walczyć o punkty z miejscową Zatoką.