herb Huragan II Morąg
MKS Błękitni Orneta   Huragan II Morąg

2018-10-13, 15:30

Czas spotkania: 90 min.

Dużo emocji dostarczyli kibicom zawodnicy obu drużyn. Początek meczu należał do naszej drużyny, przez kilkanaście minut stworzyliśmy kilka sytuacji do strzelenia bramki, ale stworzone okazje trzeba umieć wykorzystać, albo skorzystać z odrobiny piłkarskiego szczęścia. Kolejna faza meczu należała drużyna gości w 14 min. po strzale  zawodnika gości piłka trafia w poprzeczkę. niestety w 31 min. po indywidualnej akcji Rafała Kruczkowskiego Huragan obejmuje prowadzenie 1:0. Po przerwie nadal przewagę posiadała drużyna gości, która stworzyła dwie sytuacje do podwyższenia wyniku. Ostatnia faza meczu to uparte dążenie naszej drużyny na zmianę wyniku. To się udało w 75 min. kiedy będący ok. 25 m. od bramki Piotr Kosobucki zdecydował się na strzał, którym zaskoczył zarówno obrońców jak i bramkarza gości wyrównując wynik meczu na 1:1. W 80 min. został ustalony wynik spotkania na 2:1, Iwan Duran świetnie podał piłkę za linię obrony i Sebastian Dzierzkiewicz spokojnie przelobował wysuniętego bramkarza Huraganu. W drużynie gości wkradła się nerwowość i niepotrzebne dyskusje, efektem tego w końcówce meczu sędzia pokazał trzy żółte kartki a także ukarał czerwoną kartką Daniela Giemza. Słowa uznania należą się naszej drużynie mimo, że ustępując drużynie gości wyszkoleniem technicznym, nadrabiali to ambicją, co dało efekt w postaci wygranej! Tutaj można przeczytać relację z tego meczu na stronie Huraganu>>